Sıkça Sorulan Sorular

1 – Alışverişimi tamamladım, ödemesini yaptım. Ne zaman ulaşır?

Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaptığınız alışverişinizi gün içerisinde saat 15:00’e kadar yaptığınızda. Aynı gün içerisinde adresinize teslim edilir. Maksimum 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

2 – Yaptığım alışveriş güvenilir mi?

Firmamız 25 yıla aşkın faaliyet göstermektedir. Kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sağlamak firmamızın altın kuralıdır. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler 128 bit ssl sertifikası ile gerçekleştirlmektedir. Almış olduğunuz ürünler özenle paketlenir, havalı poşetlere konulur ve kargolanır. En geç 3 iş günü içerisinde kargo tarafından adresinize teslim edilir.

3 – Aldığım ürünün değişimini sağlayabilir miyim?

Satış sitemizden almış olduğunuz ürünleri kutusu yırtılmamış, hasar görmemiş, deforme olmamış, ambalajı hasar görmemiş, etiketi koparılmamış, yırtılmamış şekilde ve hijyen kuralları ihmal edilmeden 14 gün içerisinde Edirne konumundaki mağazalarımızdan değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Şehir dışından yaptığınız alışverişinizi 14 gün içerisinde Anlaşmalı kargo firmamız ile (UPS Kargo) 882R1Y Kodu ile Gönderici ödemeli olarak yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Whatsapp üzerinden 0 530 380 52 43 numaramız ile iletişime geçebilirsiniz.

4 – Aldığım ürünlerin garantisi mevcut mudur?

 

Aldığınız ürünlerin hepsi firma güvencesi altındadır. Firmalar ürünlerini ücretsiz olarak 2 yıl garanti koşulu ile tamirat ve değişim güvencesi vermektedir. Garanti koşulundan faydalanmak için aldığınız ürünün faturasını saklayınız. Aksi durumda garantiniz iptal edilir ve ücretli hizmet verilmektedir.