• Ekim 22, 2020

  Kırtasiye malzemeleri büyük küçük demeden, her yaştaki insanlar için bir ihtiyaçtır. İster çocukların ve gençlerin okul ihtiyaçları olsun, ister iş yerlerinde ofis malzemelerine ihtiyaç olsun, ister evlerde gerekli olan kırtasiye ürünleri olsun. Hayatın her döneminde bu ürünlere ihtiyaç vardır. Ancak bu denli ihtiyacımız olan ürünlerin kalitesi, işlevselliği, sağlığa zararlı olmayışı gibi pek çok parametre bu ürünleri alırken önem arz etmektedir. Ayrıca, ihtiyaç duyulan kırtasiye ürünlerinin temin edilmesi yapılan işin başarısını da önemli ölçüde etkilemektedir.

  kırtasiye ürünleri toptan,kırtasiye ürünleri, yapada, kırtasiye,kalem,uçlu kalem,silgi,çanta
 • Eylül 21, 2020

  İşaretleme kalemleri, aslında kalem türleri içerisinde en sık kullandığımız ama bir mekanik uçlu kalem kadar ya da bir tükenmez kalem kadar belki de değeri anlaşılamamış kalemler… Düşünüldüğünde, işsretleme kalemi kullanımı pek çok avantaj sağlar. Üstelik bu kalemlerin uçlarının farklı çeşitlerde olması, farklı renklerde üretilmesi, kullanım amacına göre çok farklı yerlerde rahatlıkla faydalanılmasına da olanak sağlar.

  fosforlu kalem, işaretleme kalemi,
 • Eylül 21, 2020

  Kırtasiye ürünler her yaşta insanın ihtiyacıdır. İster eli henüz yeni yeni kalem tutmaya ve resim defterine çizikler yapmaya çalışan ufak bir çocuk olsun, ister okula giden bir öğrenci olsun, ister iş hayatında olan çalışanlar olsun. Hemen herkesin en temel ihtiyaçlarından birisi kuşkusuz ki kırtasiye ürünleridir. Bu nedenle, her daim kırtasiye ürünlerini satın almak durumunda oluruz. İster çocuğumuzun yeni dönem okul alışverişini yapacak olalım, ister iş yerimizde çalışanların ihtiyaçlarını giderecek olalım, kırtasiye ihtiyacı hiçbir zaman bitmez.

  kırtasiye ürünleri toptan,kırtasiye ürünleri, yapada, kırtasiye,kalem,uçlu kalem,silgi,çanta
 • Ağustos 21, 2020 Dolma Kalem

  Dolma kalem mürekkep ile buluşan yazımlarınız için kullanabileceğiniz bir kalem türüdür. Bana kalırsa diğer kalemlerden daha kullanışlı ve uzun ömürlü çünkü sadece şişe mürekkep ya da dolma kaleminiz kartuş ile kullanıma uygunsa kartuş alıp kullanıma geçirmektesiniz ve içindeki mürekkep bittikten sonra renk değişikliği yapmak için içindeki mürekkebi temiz ılık su ile temizliğini yapabilirsiniz. Dolma kalemleri 3 grupta inceleyebiliriz bunlar; Giriş seviyesi, Orta Düzey ve Üst düzey. Aslında her kalemin koleksiyon değeri vardır gruplamamız yanlış ama dolma kaleme merakınız varsa ve kullanmak istiyorum derseniz naçizene tavsiyem giriş seviyesindeki dolma kalemler olacaktır kullandıkça kalemin ruhunu kendiniz ile bütünleştiğini fark edeceksiniz yani kalem sizin bir parçanız olacaktır ki dolma kalemin uçları da ilerleyen zamanlarda kullanımınıza göre tutuş açınıza göre el yapınızı alır. Blogda ki gruplamada tavsiyelerde bulunacağım kalemler online satış sitesinde de mevcuttur.

  kalem, dolmakalem, dolma kalem, pelikan dolma kalem, pilot dolma kalem, kaweco dolma kalem, platinum dolma kalem, platinum, pelikan, kaweco, pilot, kalem blog, blog yazısı, yazı